Building for sale Sale

kołobrzeski, Dygowo, Czernin
2 300 000 PLN
2 376,03 PLN /m2
Calculate the installment
  • Price 2 300 000 PLN
  • Total area 968 m2
  • Price per m2 2 376,03 PLN

Offer description

Nieruchomość o pow. łącznej 6000 m2 , zabudowana , użytkowana jako zakład produkcyjno – magazynowy .
Nieruchomość położona w miejscowości na trasie Kołobrzeg – Koszalin , ok. 6 km od Kołobrzegu , z dogodnym dojazdem .
Zabudowania o łącznej powierzchni obiektów - 968 m2 , usytuowane są na 3 osobnych działkach gruntu z osobnymi księgami wieczystymi , w skład których wchodzą :

Działka o pow. 3.600 m2 , przeznaczona pod usługi – produkcję , zabudowana jest :
- budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym , parterowym o pow. 110 m2 w skład którego wchodzą : salon z aneksem kuchennym z kominkiem , 2 sypialnie , łazienka z wc , taras zabudowany / ogród zimowy
- budynkiem produkcyjnym głównym o pow. 620 m2 , wysokość 3,5 m w skład którego wchodzą : hala produkcyjna , szatnia z jadalnią dla pracowników , magazynki . Budynek ogrzewany .
- wiatą magazynowo – rozładunkową o pow. ok. 200 m2 , wysokość 7 m .
- budynkiem magazynu ( blaszany ) o pow. 148 m2 , wymiary ok. 35m x 4m

Działka o pow. 2080 m2 przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z uzyskanym pozwoleniem na budowę i projektem budynku mieszkalnego jednorodzinnego , na działce postawiony jest domek drewniany parterowy w skład którego wchodzą 2 pokoje , kuchnia , łazienka z wc – w bardzo dobrym stanie technicznym , do zamieszkania . Domek nie ogrzewany .

Działka o pow. 319 m2 przeznaczona jako działka rolna , aktualnie jako sadek owocowy .

Budynki przyłączone do sieci : energetycznej 220 V i 380 V, wodociągowej , kanalizacyjnej , gazowej , telefonicznej i internetowej .
Teren zakładu ogrodzony, zagospodarowany , oświetlony .
Ogrzewanie ( budynek główny i budynek biurowo – socjalny ) gazowe piec II funkcyjny IMERGAZ

W rozliczeniu możliwe mieszkanie , działka , dom w Kołobrzegu oraz innym większym mieście do uzgodnienia .


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różniċ się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy !
Sent from IMO for real estate brokers. View more

Information

Offer number16537
Transaction typeSale
Price2 300 000 PLN
Total area968 m2
Price per m22 376,03 PLN / m2
Building typefactory
Purposeservice
Plot area m26 000
Structurebrick
Commercial conditionvery good
Fence typemetal stairs
Road typeasphalt
Ownership formownership
Road typeasphalt
Electricityyes
Water supplycity
Gassupplemental
Seweragecity
Building purposeservice
Fencingmetal stairs
Heatinggas

Location