od ? PLN
od ? PLN /m2
  • Cena od ? PLN
  • Powierzchnia ? - ? m2
  • Cena za m2 od ? PLN
  • Liczba pokoi ? - ?

Opis oferty

KUP I ZARABIAJ NA WYNAJMIE W KOŁOBRZEGU.
NAJNIŻSZE CENY W MIEŚCIE już od 5.900, - zł za 1 m² brutto z 8 % podatkiem VAT.

Oferujemy na sprzedaż aktualnie mieszkania w II etapie w budynku nr 4, dla którego koniec prac budowlanych przewidziano do 31.10.2020 roku.
Przeniesienie prawa własności nieruchomości nastąpi w terminie do 30.06.2021 roku.

Nowo budowana inwestycja PRZY WITOSA realizowana jest przy ul. Witosa w Kołobrzegu i będzie obejmowała budowę chronionego osiedla domów wielorodzinnych, które składać się będzie z 7 budynków mieszkalnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą i z zagospodarowaniem terenu.

Inwestycja zlokalizowana jest z dala od zgiełku turystycznego, w cichej i spokojnej okolicy, w niedalekiej odległości od centrum miasta ok 3 km.
W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej, sklepy, szkoła i przedszkole. Odległość od plaży ok. 4 km.
Budynki będą składały się z IV kondygnacji naziemnych (parter i trzy piętra), z garażami podziemnymi i miejscami postojowymi. 
W podziemnej hali garażowej z miejscami postojowymi znajdować się będą również komórki lokatorskie a każdy z bloków zostanie wyposażony w cichobieżną windę. Mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim do samodzielnego wykończenia.Kupując mieszkanie nabywamy udział w częściach wspólnych oraz w prawie własności gruntu. Nabywcy mieszkań obligatoryjnie muszą zakupić dodatkowo miejsce postojowe w hali garażowej i komórkę lokatorską.

CZAS TRWANIA INWESTYCJI:  

Rozpoczęcie inwestycji nastąpiło w kwietniu 2018 roku.

Budowa podzielona jest na III etapy. 

Etap I - budynek nr 1, nr 2 i nr 3 
- budynek nr 1 już oddany do użytkowania w lipcu 2019 roku
- budynek nr 2 - już oddany do użytkowania w listopadzie 2019 roku
- budynek nr 3 - już oddany do użytkowania w marcu 2020 roku.

Etap II - budynek nr 4 i 5 
- czas trwania od 2019 do 31.12.2020 roku

Etap III - budynek 6 i 7 
- czas trwania 2020 do 2021 roku

BEZPIECZNY ZAKUP - ZABEZPIECZENIE ŚRODKÓW KLIENTA:  
Zapewniamy bezpieczeństwo i gwarancję zwrotu wpłaconych pieniędzy, gdyż Państwa wpłaty dokonywane będą na otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy a nie na konto dewelopera, zgodnie z §4 ust. 4 ustawy o ochronie nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego. 
Deweloper otrzymuje cześć Państwa pieniędzy zdeponowanych na tym rachunku powierniczym dopiero po zrealizowaniu danego etapu inwestycji zgodnie harmonogramem przedsięwzięcia deweloperskiego określonego w umowie deweloperskiej.

Mieszkania będą sprzedawane na własność, wraz z proporcjonalnym do wielkości lokalu udziałem w częściach wspólnych i prawie własności gruntu. 

CENY MIESZKAŃ: 
- Ceny 1 m2 pow. mieszkań kształtują się od 5.900,- zł do 6.100,- zł. brutto w tym 8 % podatek VAT. 
- Ceny mieszkań zaczynają się od 223.931,- zł do 376.112,- zł brutto.

Do ceny mieszkania należy doliczyć cenę (miejsca postojowego lub garażu) i komórki.

- Miejsce postojowe w hali garażowej cena 25.000,- zł
- Garaż cena od 40.000,- zł do 45.000,- zł
- Komórka lokatorska cena 7.000,- zł

STRUKTURA MIESZKAŃ:
Powstanie 196 mieszkań 2,3 i 4 pokojowych o pow. od 36 m² do 85 m². 
Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony a cześć mieszkań na parterze ogródki.

GARAŻE - MIEJSCA POSTOJOWE KOMÓRKI LOKATORSKIE: 
- 38 garaży podziemnych
- 150 miejsc w hali garażowej o pow. 11,5 m2
- 160 komórek lokatorskich o pow. od 2,55 m2 do 6,38 m2

Kupno (miejsca postojowego lub garażu) i komórki lokatorskiej jest obowiązkowe. 

WARUNKI ZAKUPU:  
1.  Mieszkanie można zarezerwować bez kosztowo na max. 7 dni do czasu np. przyjazdu do Kołobrzegu. 
2. Następnie w zależności od wariantu zakupu zawierana jest umowa rezerwacyjna z wpłatą kwoty 10.000, - zł lub od razu umowa deweloperska w formie aktu notarialnego.
3. Po zapłacie ceny sprzedaży zgodnie z harmonogramem płatności istnieje możliwość wydania mieszkania.
4. Po uzyskaniu zgody na użytkowanie budynku następuje przeniesienie własności w formie aktu notarialnego.  

Dla klientów, którzy chcieliby przy zakupie wspomóc się kredytem hipotecznym - wszystkie formalności realizowane są w biurze sprzedaży, od zbadania zdolności kredytowej, po dobór oferty, cały proces kredytowy wraz z podpisaniem umowy kredytowej.

KOSZTY UTRZYMANIA:  
przewiduje się wysokość czynszów na poziomie ok. 8,5 zł za 1 m2 z zaliczką na ciepłą i zimną wodę i centralne ogrzewanie.

MEDIA:  
centralne ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego w budynku, odprowadzanie ścieków i dostawa wody z instalacji miejskiej, energia elektryczna od lokalnego operatora Energa.

STANDARD WYKOŃCZENIA: 
Mieszkania będą oddawane w standardzie deweloperskim do indywidualnego wykończenia przez nabywcę. 
Możemy wskazać firmy współpracujące, które za dodatkową opłatą mogą mieszkanie wykończyć lub zająć się całym procesem inwestycyjnym poprzez projektowanie, nadzór oraz umeblowanie i wyposażanie mieszkania.

Opis standardu wykończenia lokalu mieszkalnego: 
Podłogi posadzka cementowa pod wykończenie docelowe, 
Ściany i sufity tynki gipsowe maszynowe wykonywane na mokro, 
Stolarka okienna PCV biała od wewnątrz, okleina od strony zewnętrznej w kolorze szarym, 
Instalacja wodna w zakresie wody ciepłej i zimnej rozprowadzenie rur PCV zgodnie z projektem, bez białego montażu,
Instalacja kanalizacyjna podejście pod urządzenia sanitarne w łazience i kuchni,
Instalacja grzewcza rury z tworzywa sztucznego, grzejniki stalowe płytowe, w łazience grzejnik drabinkowy, zawory i głowice termostatyczne, rozprowadzenie zgodnie z projektem,
Instalacja elektryczna zgodnie z projektem, biały montaż gniazda i włączniki, instalacja 3 fazowa pod kuchenkę elektryczna,
Instalacja teletechniczna TV, internet, domofon,
Drzwi wejściowe do mieszkania - skrzydło drzwi z uszczelka, drzwi antywłamaniowe z dwoma zamkami,
Parapety wewnętrzne brak,
Drzwi wewnątrzlokalowe brak,
Balkon posadzka wykończona deska tarasowa, balustrady stalowe z wypełnieniem szklanym, bezpiecznym.

Standard wykończenia budynku:
I. Opis ogólny budynku Wysokość budynku 4 kondygnacje nadziemne (parter i trzy piętra). Hala garażowa podziemna oraz garaże indywidualne.  
II. Technologia i konstrukcja Fundamenty: żelbetowa płyta fundamentowa, ściana fundamentowa żelbetowa ocieplona styropianem XPS, izolacja pozioma i pionowa. Ściany zewnętrzne murowane z silikatu ocieplone styropianem gr. 15 cm, tynk cienkowarstwowy malowany. Ściany wewnętrzne działowe silikat lub beton komórkowy gr. 8 cm i gr. 12 cm, ściany korytarzy silikat gr. 24 cm, ściany między lokalowego silikat gr. 24 cm. Konstrukcja stropu: prefabrykowane sprężone płyty kanałowe. Dach prefabrykowane sprężone płyty kanałowe, ocieplenie: styropianem 35-40 cm,+ 2 x papa termozgrzewalna. 
III. Wykończenie wewnętrzne Posadzka wewnętrzna: izolacja przeciwwilgociowa, izolacja termiczna i wylewka betonowa (jastrych) bez okładzin ostatecznych. Ściany wewnętrzne i sufity: tynk gipsowy nakładany maszynowo.  IV. Okna i drzwi Okna PCV 5-cio komorowe 3 - szybowe w kolorze białym od wewnątrz, okleina w kolorze szarym na zewnątrz, nawiewniki w oknach, Drzwi wejściowe do mieszkań w kolorze skrzydło drzwi z uszczelka, antywłamaniowe z dwoma zamkami. Parapety zewnętrzne blacha stalowa. Parapety wewnętrzne PCV tylko części wspólne.  
V. Wyposażenie elektryczne/ teletechniczne Przyłącze elektryczne do tablicy rozdzielczej w budynku. Instalacja elektryczna (biały montaż). Rozprowadzenie instalacji antenowej satelitarnej i anteny naziemnej. Lokal mieszkalny wyposażony w telekomunikacyjna skrzynkę mieszkaniowa (telefon/internet) Ochrona różnicowoprądowa. Instalacja domofonowa. Instalacja elektryczna 3 fazowa dla kuchni.     
VI. Ogrzewanie, ciepła i zimna woda Instalacja grzewcza rozprowadzona do poszczególnych pomieszczeń, grzejniki stalowe płytowe, w łazience grzejniki drabinkowe, grzejniki z zaworami i głowicami termostatycznymi. Rozprowadzona instalacja wewnętrzna zimnej i ciepłej wody do kuchni i łazienki bez osprzętu. C.O., CW użytkowa zasilanie ze zbiorczej kotłowni gazowej lokalne stacje mieszkaniowe rozdzielcze LOGOTERMY dla każdego mieszkania. Wentylacja hybrydowa 3 piony na mieszkanie (wentylacja łazienki, wentylacja kuchni, wentylacja okapu), kratki wentylacyjne. 
VII. Ciągi komunikacyjne Każda klatka schodowa wyposażona w windę osobowa standard mieszkaniowy. Klatka schodowa malowana - lamperia do wysokości 1,4 m. Okładzina na schodach - płytka gresowa. Drzwi wejściowe do budynków oraz na ciągach komunikacyjnych aluminiowe w kolorze, przeszklone. Skrzynki na listy. 
VIII. Hala garażowa oraz garaże indywidualne Posadzka betonowa. Ściany wylewane żelbetowe malowane na biało. Instalacja elektryczna wg projektu. Garaże indywidualne wyposażone w bramy garażowe wjazdowe segmentowe, automatyczne. Miejsca postojowe w hali garażowej wydzielone liniami, ponumerowane.

Jesteś zainteresowany spytaj się o szczegóły i aktualną ofertę.

Biuro sprzedaży dewelopera:

EuroDom Nieruchomości 

ul. Armii Krajowej 11 AB/14 róg ul. Dubois
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 35 319 63 lub 601 58 23 24
email: info@euro-dom.net
www.euro-dom.net


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różniċ się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy ! więcej

Informacje

Numer inwestycji 22948
Cena od ? PLN
Powierzchnia ? - ? m2
Cena za m2 od ? PLN / m2
Liczba pokoi ? - ?
Pięter 3

Dostępne mieszkania

wyczyść filtry
Rzut Numer Status Pokoje Pow Piętro Cena

Lokalizacja