Osiedle Słoneczne to kolejny już etap C" nowej inwestycji mieszkaniowej realizowanej w Kołobrzegu przy ul.Trzebiatowskiej.
To miejsce doskonałe do zamieszkania dla wszystkich, którzy cenią sobie ciszę i spokój, a jednocześnie chcą mieszkać niedaleko centrum.
W bliskim sąsiedztwie znajdują się m.in.: szkoła, przedszkola, szpital, obiekty sportowe i rekreacyjne oraz pełna sieć handlowa Dodatkowym atutem jest dogodna komunikacja.
Budynek ,,C" będzie 4-kondygnacyjny, dwu-klatkowy z 42 przestronnymi mieszkaniami 1- 3 pokojowymi o zróżnicowanych rozkładach i powierzchniach od 25 m2 do 73 m2.
Ceny kształtują się w zależności od piętra i kierunku świata od 5.700 zł/ m2 do 6.700 zł/m2 brutto
W budynku znajdować się będą cichobieżne i panoramiczne windy, docierające do podziemnej hali garażowej z miejscami postojowymi. Każdy z lokali posiadać będzie balkon.
W lokalach mieszkalnych zamontowane zostaną okna panoramiczne sięgające od podłogi do sufitu,co wpłynie na odpowiednie doświetlenie pomieszczeń.
Osiedle Słoneczne charakteryzuje się nowoczesną architekturą, subtelną kolorystyką elewacji i starannie dobranymi elementami wykończeniowymi. Fasada budynku przeszklona, klatka schodowa widna, dająca dużo świata.
Cały teren będzie ogrodzony i monitorowany tak by czuć się komfortowo i bezpiecznie.