od ? PLN
od ? PLN /m2
  • Cena od ? PLN
  • Powierzchnia ? - ? m2
  • Cena za m2 od ? PLN
  • Liczba pokoi ? - ?

Opis oferty

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję Solny Resort **** to nowoczesny, 4 gwiazdkowy obiekt hotelowy położony w uzdrowiskowej strefie A w Kołobrzegu przy ul. A. Fredry, w odległości zaledwie 200 m od parku nadmorskiego, 500 m od morza i piaszczystej szerokiej plaży.

W obiekcie znajdować się będzie 150 apartamentów hotelowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym.

Budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych. Teren monitorowany, ochrona całodobowa, ogrodzony, zagospodarowany w teren zielony.

W sprzedaży oferujemy apartamenty 1 pokojowe typowo hotelowe, bez aneksów kuchennych, ale mające spory metraż od 27,16 m2 do 33,74 m2. Apartamenty oddawane będą w pełni wykończone w standardzie 4 **** gwiazdkowego hotelu. Każdy z apartamentów posiadał będzie loggię z przeszkleniem lub umeblowanym tarasem. Inwestor przewidział kilka dwupoziomowych apartamentów z prywatnymi tarasami.

Cena za 1 m2 apartamentu wynosi 8.950,- zł netto + 23 % VAT razem 11.008,50,- zł brutto.

Ponadto do lokalu który będzie wykończony w standardzie hotelowym doliczyć należy koszty wyposażenia 35.000,- zł netto + 23 % VAT (razem 43.050,- zł brutto).
Konieczność zakupu wyposażenia nie dotyczy osób, które będą kupowały apartament do własnego użytku i nie będą go zgłaszać do hotelowego systemu wynajmu.
Wszystkie apartamenty objęte są 23 % Vatem. Istnieje możliwość zwrotu podatku Vat.
Dla przyszłych mieszkańców deweloper Solny Investment Sp. z o.o. przewidział również miejsca postojowe naziemne ogólnodostępne przy budynku bez możliwości zakupu.

STANDARD WYKOŃCZENIA: 
Apartamenty wykończone będą w standardzie 4**** gwiazdkowego hotelu. Pokoje wyposażone będą w nowoczesne oraz stylowe meble, klimatyzację, pełny węzeł sanitarny. Wykorzystywane materiały oraz technologie są zgodne z najnowszymi trendami, a użyte tworzywa, proces technologiczny i budowlany gwarantują najwyższą jakość wykończenia. Wszystkie pokoje będą miały wykończone łazienki.

Solny Resort**** stanowić będzie integralną, nową część obecnego Hotelu Solny w Kołobrzegu, który to od wielu lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim Wybrzeżu.
Równocześnie z nową inwestycją, przeprowadzony będzie generalny remont obecnego Hotel Solny tak, aby oba obiekty stanowiły jedną, wspólną, integralną całość. Część apartamentowa połączona zostanie dwukondygnacyjnym łącznikiem z istniejącą infrastrukturą hotelową.
W obiekcie, aby ułatwić komunikację, zastosowano dwie cichobieżne windy MONOSPACE 500 produkcji KONE, na dachu zaprojektowano zieleń oraz kolektory słoneczne.

Solny Resort**** dysponować będzie ponadto krytym basenem oraz nowymi, dwupoziomowymi salami konferencyjnymi z pełnym wyposażeniem. To wszystko, w połączeniu z obecną infrastrukturą HoteluSolny czyli parkingiem, basenem zewnętrznym, strefą odnowy biologicznej, salonem fryzjerskim i kosmetycznym, sauną, a także restauracją i lobby barem stanowić będzie idealne miejsce do wypoczynku czy spotkań biznesowych.

STAŁA STOPA ZWROTU
Głównym atutem inwestycji w Solny Resort**** jest gwarancja stałej stopy zwrotu oparta na stabilnej umowie najmu z doświadczonym Operatorem oraz pełna bezobsługowość inwestycji. Gwarantowany zysk 7 % rocznie 30 dni pobytu właścicielskiego w tym także w sezonie letnim !

WARIANTY ZAKUPU:
1 WARIANT
zakup apartamentu z wyposażeniem wraz z podpisaniem 10 letniej umowy najmu z gwarantowaną stopą zwrotu 7 % w skali roku- liczone od ceny netto zakupionego pokoju bez kosztów wyposażenia

DLA KOGO
CONDO HOTEL to oferta skierowana do inwestorów oraz osób, które w dużej mierze chcą czerpać maksymalne korzyści z zakupu apartamentu nad morzem, a przy tym korzystać, przez okres 30 dni z pobytu właścicielskiego, ciesząc się zarówno gwarantowanym 7 % zyskiem z inwestycji jak i możliwością wypoczynku nad Bałtykiem.

2 WARIANT
zakup apartamentu z wyposażeniem wraz z podpisaniem tzw. prowizyjnej umowy najmu-przychody dzielone prowizyjnie od przychodów w wynajmu pokoju (60% przychodu właściciel, 40% operator)

DLA KOGO
To oferta skierowana do osób, które chcą mieć elastyczność i swobodę w dysponowaniu własnym apartamentem hotelowym.
Opcja ta pozwala Państwu korzystać z pokoju w wybranych przez siebie okresach lub na wybrane okresy udostępniać go Operatorowi.
W tym modelu Właściciel zarabia wtedy, kiedy nie korzysta z pokoju, dzieląc się zyskami z wynajmu z Operatorem.

3 WARIANT
zakup apartamentu na własny użytek bez zawierania umowy najmu.
Jeśli lokal zostanie kupiony na własny użytek nabywca musi liczyć się z kosztem opłaty za zarządzanie i administrowanie, czynsz miesięczny wyniesie ok. 10,- zł za 1 m2 powierzchni, po stronie właściciela będzie też oczywiście opłata za media.

DLA KOGO
W tym modelu oferujemy Państwu zakup pokoju hotelowego, który jest w całości i zawsze do Państwa dyspozycji.
Nie ma obowiązku wiązania się z Operatorem umową najmu.
Wybierając tą opcję możecie Państwo samodzielnie zaaranżować swój apartament hotelowy na własny koszt i zgodnie z własnymi oczekiwaniami.

DODATKOWE OPŁATY
Wariant I
W przypadku zakupu inwestycyjnego z opcją wypłaty zysków (stałych, lub uzależnionych od obłożenia) koszty eksploatacyjne oraz ubezpieczenie są po stronie operatora.
Nabywca, który kupuje nieruchomość jako inwestycję, by zarabiać na wynajmie ma zapewniony tzw. pobyt właścicielski aż 30 dni w roku. Przy opcji condo właściciel jeżeli będzie chciał wykorzystać pobyt właścicielski poniesie też koszt 1.500,- zł netto rocznie (niezależenie od tego ile dni wykorzysta, czy 1 czy 30 dni), ale jeśli nie skorzysta z pobytu w danym roku w ogóle, wówczas ta kwota nie jest pobierana.

Wariant II i III
koszty czynszu, opłat eksploatacyjnych i ubezpieczenia lokalu po stronie właściciela.

TERMIN REALIZACJI
rozpoczęcie budowy maj 2019 roku, planowane zakończenie inwestycji  I kwartał 2020 roku.

HARMONOGRAM WPŁAT
25 % - najpóźniej w dniu podpisania umowy przedwstępnej w formie aktu notarialnego
25 % - do 14 sierpnia 2019 r.
25 % - do 15 grudnia 2019 r.
25 % -  do 15 marca 2020 r.

WŁASNOŚĆ
Kupując apartament w Solny Resort ****, zyskujecie Państwo prawo własności do lokalu apartamentowego i udział w prawie użytkowania wieczystego gruntu.
Koszty związane z podatkiem od nieruchomości i podatkiem od użytkowania wieczystego leżą po stronie właściciela apartamentu (koszt w wysokości 1.000,- zł rocznie)


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różniċ się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy ! więcej

Informacje

Numer inwestycji 22410
Cena od ? PLN
Powierzchnia ? - ? m2
Cena za m2 od ? PLN / m2
Liczba pokoi ? - ?
Pięter 3

Dostępne mieszkania

wyczyść filtry
Rzut Numer Status Pokoje Pow Piętro Cena

Lokalizacja