od 759 000 PLN
od 7 549 PLN /m2
  • Cena od 759 000 PLN
  • Powierzchnia 100.54 - 100.54 m2
  • Cena za m2 od 7 549 PLN
  • Liczba pokoi 4 - 4

Opis oferty

Kołobrzeg osiedle SŁONECZNE WZGÓRZE to spełnienie Twojego marzenia o własnym bezpiecznym i komfortowym domu w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. 

Inwestycja ta zlokalizowana będzie w Kołobrzegu w dzielnicy Janiska, przy ul. Działkowej, w odległości zaledwie 5 minut od centrum miasta, które od wielu lat nazywane jest letnią stolicą Polski. 

Na wyjątkowość tego miejsca wpływają nie tylko malownicze widoki i bezpośrednie sąsiedztwo natury, ale jednocześnie doskonała komunikacja z samym miastem, jak również bliska odległość do urokliwych kołobrzeskich plaż.

OFERTA :

Projekt osiedla zakłada docelowo 89 domów w zabudowie szeregowej po 4, 6 lub maksymalnie 7 jednostek mieszkalnych, które realizowane będą etapowo.

Budowa pierwszego etapu realizacji osiedla zakłada budowę 19 domków rozpocznie się wraz z rozpoczęciem II kwartału roku 2017, zaś pierwsze domu oddane zostaną do użytku już na początku roku 2018.

Zaprojektowaliśmy dla Państwa domy wykonane metodą tradycyjną (murowaną) o powierzchni użytkowej ok. 102 m2, II kondygnacyjne, o ciekawej architekturze z dobrze przemyślanym układem pomieszczeń. Wnętrze każdego z nich opracowano z myślą o rodzinach ceniących sobie prywatność w nowoczesnym wydaniu.

STANDARD WYKOŃCZENIA:

Standard deweloperski - do dowolnej aranżacji

Na ternie zaprojektowano także liczne miejsca postojowe oraz garaże. Na wygodę i spokój przyszłych właścicieli wpływ będzie miała idea osiedla zamkniętego, z siecią monitoringu, gdzie wszyscy będą się czuli bezpiecznie, zwłaszcza mali mieszkańcy tego urokliwego miejsca, zaś dwa optymalnie zlokalizowane wjazdy na teren osiedla umożliwią bezkonfliktową komunikację, chociażby podczas prac na kolejnych etapach inwestycji.

Ze szczególną dbałością opracowano zagospodarowanie terenu poprzez zaprojektowanie dróg wewnątrz osiedlowych i podjazdów z kostki brukowej, jak również wybór zieleni osiedlowej, którą tworzyć będą adekwatnie dobrane gatunki krzewów i iglaków.

LOKALIZACJA

Posiadanie wymarzonego domu z dala od miejskiego zgiełku wcale nie musi oznaczać codziennego pokonywanie wielkich odległości, bowiem nasze osiedle znajduje się zaledwie 3 km od centrum nadmorskiego kurortu.  Sama zaś nieruchomość znajduje się zaledwie 800 m od drogi krajowej nr 163, a niebawem również obwodnicy Kołobrzegu oraz węzła Kołobrzeg Zachód, obecnie realizowanej drogi ekspresowej S6.

Niewątpliwie dodatkowym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo z przystankiem komunikacji miejskiej, gdzie autobusem linii nr 7 dostać się można bez problemu do miasta, bez konieczności posiadania własnego środka lokomocji.


Sprzedaż i informacje wyłączny partner dewelopera:

EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
ul. Armii Krajowej 11 AB/14 róg ul. Dubois
78-100 Kołobrzeg

Tel. 94 35 319 63
Kom. 601 58 23 24
Email: info@euro-dom.net
www.euro-dom.net


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różniċ się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy ! więcej

Informacje

Numer inwestycji 21437
Cena od 759 000 PLN
Powierzchnia 100.54 - 100.54 m2
Cena za m2 od 7 549 PLN / m2
Liczba pokoi 4 - 4
Pięter 1

Dostępne mieszkania

wyczyść filtry
Rzut Numer Status Pokoje Pow Piętro Cena
- 20930 - 4 100,54 m2 parter 759 000 PLN

Lokalizacja