Blog Twitter
- PERŁOWA PRZYSTAŃ
Powierzchnia od: 49.1m2 Cena od: 319 150 PLN Cena m2 od: 6 500 PLN
Powierzchnia do: 66.32m2 Cena do: 460 924 PLN Cena m2 do: 6 950 PLN

Agent prowadzący

Robert Małkiewicz

Numer licencji: 578

Tel.: 601 58 23 24

Tel.: +48 94 35 319 63

biuro@euro-dom.net

Kontakt w sprawie oferty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg Robert Małkiewicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

* Pola wymagane

** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg Robert Małkiewicz z siedzibą w Kołobrzeg (78-100) ul. Armii Krajowej 11 AB/14. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).

- PERŁOWA PRZYSTAŃ

Kołobrzeg- inwestuj, wynajmuj i zarabiaj - zaledwie 850 m od kołobrzeskiej plaży.
Twoje marzenia o własnym mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, a może zastanawiasz się gdzie bezpiecznie ulokować swoje oszczędności
- wystarczy, że zadzwonisz lub wyślesz do nas emaila.
OPIS INWESTYCJI : 
Nowo powstająca inwestycja to nowoczesny, bezpieczny i ogrodzony budynek mieszkalny III piętrowy z podziemną halą garażową do której dojeżdża cichobieżna winda osobowa  Budynek zlokalizowany jest w zachodniej części Kołobrzegu w niedalekiej odległości od plaży i centrum miasta.
Pobliski park nadmorski oraz obiekty rekreacyjno-sportowe stwarzać będą znakomite warunki do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.
Dla mieszkańców przewidziano strefę relaksu z różnorodną roślinnością, we wnętrzach znajdzie się kompleks wypoczynkowy. Nie zabraknie również placu zabaw dla dzieci.
CENA I WIELKOŚĆ MIESZKAŃ :
Ceny mieszkań wahają się w zależności od piętra od 6.500,- zł do 6.950,- zł brutto (z 8 % podatkiem VAT).
Do użytku kupujących oddanych zostaną 73 mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe o powierzchni od 30,18 m2 do 66,32 m2 większość z balkonami    Mieszkania będą sprzedawane na własność, wraz z proporcjonalnym do wielkości lokalu udziałem w częściach wspólnych i prawie własności gruntu. 
CZAS TRWANIA INWESTYCJI : 
Rozpoczęcie inwestycji  maja 2018 a przewidywany termin zakończenie II kwartał 2019 roku. 
KOSZTY UTRZYMANIA : 
Przewidywane miesięczne opłaty do wspólnoty wraz z zaliczkami na media oraz ogrzewanie to koszt ok. 5,50,- zł za 1 m2 powierzchni mieszkania.
Przykładowa kalkulacja czynszu dla mieszkania o pow. 34 m2 wynosi 187,- zł z zaliczką na c.o. i wodę plus prąd. 
OGRZEWANIE:
Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego znajdującego się w budynku.
MIEJSCA POSTOJOWE : 
Istnieje możliwość nabycia miejsca postojowego w : podziemnej hali garażowej (36 miejsc),  na zewnątrz, na powietrzu  (63 miejsca)
KOMÓRKI : Komórki lokatorskie jak i balkony będą nabywane na zasadzie pomieszczeń przynależnych do lokalu mieszkalnego.   
ZABEZPIECZENIE ŚRODKÓW KLIENTA : 
Zapewniamy bezpieczeństwo i gwarancję zwrotu wpłaconych pieniędzy, gdyż Państwa wpłaty dokonywane będą na otwarty Bankowy Rachunek Powierniczy a nie na konto dewelopera. Deweloper po zrealizowaniu danego etapu inwestycji za zgodą banku otrzyma z Państwa konta powierniczego kwotę odpowiadającą  stopniowi realizacji budynku.
UKŁAD FUNKCJONALNY MIESZKANIA : 
Układ wewnętrzny mieszkania może zostać wykonany wg koncepcji kupującego. Wielkość pomieszczeń może zostać zmieniona, jest też możliwość łączenia mieszkań.  
WYDANIE MIESZKANIA :  
Wydanie mieszkania nastąpi po całkowitej zapłacie ceny sprzedaży oraz po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie budynku przez dewelopera.
WARUNKI REZERWACJI I ZAKUPU : 
Aby zarezerwować mieszkanie należy dokonać wyboru mieszkania i ustalić termin podpisania umowy deweloperskiej u notariusza. Nie później jednak niż 7 dni od dnia rezerwacji podpisywana jest umowa deweloperska w formie aktu notarialnego przy której wymagana jest  wpłatą min. 5 do 20 % ceny sprzedaży mieszkania, reszta ceny płatna jest w miesięcznych lub innych ratach do dnia zakończenia inwestycji.  Wysokość rat jak i ich liczba jest indywidualnie uzgadniana z każdym klientem. 
OPIS STANDARDU WYKOŃCZENIA (DEWELOPERSKI ) :
Standard wykończenia Lokalu, Komórki Lokatorskiej oraz Nieruchomości Wspólnej 
1. Lokal mieszkalny 1. 1 Konstrukcja Układ konstrukcyjny mieszany ścianowo-słupowy. Stropy monolityczne i/lub prefabrykowane typu filigran.
1. 2 1 Ściany zewnętrzne Bloczki silikatowe i/lub monolityczne + ocieplenie styropianem
1. 3 Wykończenie ścian zewnętrznych Tynk cienkowarstwowy na warstwie izolacji termicznej lokalnie pola wykonane z płytki klinkierowej.
1. 4 Ścianki wewnętrzne nośne i wydzielające mieszkania Murowane z bloczków silikatowych lub/i żelbetowe monolityczne
1. 5 Ścianki działowe Murowane z bloczków gipsowych i/lub gazobetonowych gr. 8 cm.
1. 6 Wykończenie ścian wewnętrznych Tynk gipsowy maszynowy
1. 7 Wykończenie sufitów Tynk gipsowy maszynowy
1. 8 Wykończenie posadzek Posadzka cementowa pod warstwy wykończeniowe podłóg
1. 9 Stolarka okienna Okna PCV okleinowane jednostronnie . Od wewnątrz kolor biały. Szklenie zespolone szkłem neutralnym. Współczynnik przenikania cieplnej dla okna U= 1,1 W/m2. Stolarka wyposażona w system nawietrzaków okiennych i/lub miejscowo ściennych.
1. 10 Parapety Progi i Parapety wewnętrzne do indywidualnego wykonania przez Nabywcę
1. 11 Drzwi wejściowe do mieszkania Drzwi typu INTER DOOR TOWER
1. 12 Stolarka drzwiowa wewnętrzna Brak.
1. 13 Wentylacja Grawitacyjna
1. 14 Liczniki wody ciepłej i zimnej oraz energii cieplnej Każde mieszkanie opomiarowane indywidualnie:  licznikami ciepłej i zimnej wody znajdującymi się na korytarzu w szafce licznikowej dostępnej od korytarza  licznikiem energii cieplnej znajdującym się na korytarzu w szafce licznikowej dostępnej od korytarza.
Więcej informacji w biurze sprzedaży dewelopera:
EuroDom Nieruchomości   
ul. Armii Krajowej 11 AB/14 róg ul. Dubois 
78-100 Kołobrzeg 
Tel. 94 35 319 62 lub 605 24 34 18 
e-mail: marta@euro-dom.net  
www.euro-dom.net
Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy !
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje podstawowe

Numer oferty:21961

Powiat:kołobrzeski

Gmina:Kołobrzeg

Miasto:Kołobrzeg

Dzielnica:Zachodnia

Cena: od 319 150 PLN do 460 924 PLN

Cena za m2: od 6 500 PLN do 6 950 PLN

Powierzchnia:od 49m² do 49m²

Liczba pokoi:od 2 do 3

Liczba pięter:3

Polityka prywatności
Designed by Possible