Blog Twitter
- MOSTEK KAPITAŃSKI
Powierzchnia od: Cena od: PLN Cena m2 od: PLN
Powierzchnia do: Cena do: PLN Cena m2 do: PLN

Agent prowadzący

Robert Małkiewicz

Numer licencji: 578

Tel.: 601 58 23 24

Tel.: +48 94 35 319 63

biuro@euro-dom.net

Kontakt w sprawie oferty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg Robert Małkiewicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

* Pola wymagane

** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg Robert Małkiewicz z siedzibą w Kołobrzeg (78-100) ul. Armii Krajowej 11 AB/14. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).

- MOSTEK KAPITAŃSKI

Kołobrzeg- chcesz zainwestować w mieszkanie pod wynajem - ta inwestycja jest dla Ciebie - Mostek Kapitański.
Budynek oddalony jest zaledwie 800 metrów od morza w zachodniej części Kołobrzegu w pobliżu portu jachtowego i portu rybackiego.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI
OPIS INWESTYCJI :
Nowo powstająca inwestycja to nowoczesny budynek mieszkaniowy IV- piętrowy położony na działce o pow. 2.143 m2 z podziemną halą garażową, wyposażony w cichą windę osobową.  Do użytku kupujących oddanych zostanie 56 mieszkań 1, 2 i 3 pokojowych o powierzchni od 31 m2 do 88 m2 wszystkie z balkonami a te na parterze z ogródkami.  Ceny mieszkań wahają się w zależności od piętra, powierzchni i strony świata od 5.900,- zł do 8.300,- zł brutto za 1 m2 powierzchni.  Mieszkania będą sprzedawane na własność, wraz z proporcjonalnym do wielkości lokalu udziałem w prawie własności gruntu.

CZAS TRWANIA INWESTYCJI :

Rozpoczęcie inwestycji 13 lutego 2017 a przewidywany termin zakończenie 12 lutego 2019 roku. W sytuacji łagodnych warunków atmosferycznych przewidywany termin zakończenia inwestycji przewidziany jest ok. 12.08.2018 roku.

STANDARD WYKOŃCZENIA :

Mieszkania sprzedawane są w standardzie deweloperskim do wykończenia.

KOSZTY UTRZYMANIA :

Przewidywany miesięczny czynsz wraz z zaliczkami na media oraz ogrzewanie to ok. 6,- zł za 1 m2 powierzchni mieszkania. Przykładowa kalkulacja czynszu dla mieszkania o pow. 34 m2 wynosi 204,- zł plus prąd.

GARAŻE :

Istnieje możliwość kupna miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej o pow. ok. 15 m2 w cenie  32.200,- zł netto. Na życzenie kupującego miejsce postojowe może być wyposażone w gniazdo do ładowania samochodów elektrycznych.  

WARUNKI REZERWACJI I ZAKUPU :

Aby zarezerwować mieszkanie należy dokonać opłaty rezerwacyjnej w wysokości 5.000,- zł przelewem na bankowy ogólny rachunek dewelopera. Umowa rezerwacyjna zawierana jest na okres do 6 tygodni, wystarczający na podjęcie decyzji o finansowaniu lub uzyskanie bankowej promesy kredytowej.  Po 6 tygodniach zawierana jest umowa deweloperska w formie aktu notarialnego przy której wymagana jest  wpłatą min. 10 % ceny sprzedaży mieszkania, reszta ceny płatna w czterech równych ratach do zakończenia inwestycji. 

WYDANIE MIESZKANIA :
 
Wydanie mieszkania nastąpi po całkowitej zapłacie ceny sprzedaży. Wydanie może nastąpić przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie, w celu wyposażenie i wykończenia lokalu. 

ZABEZPIECZENIE ŚRODKÓW KLIENTA :

Zapewniamy bezpieczeństwo i gwarancję zwrotu wpłaconych pieniędzy, gdyż Państwa wpłaty dokonywane będą na Bankowy Rachunek Powierniczy a nie na konto dewelopera, zgodnie z 4 ust. 4 ustawy o ochronie nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego. 

UKŁAD FUNKCJONALNY MIESZKANIA :

Układ wewnętrzny mieszkania może zostać wykonany wg koncepcji kupującego. Wielkość pomieszczeń może zostać zmieniona, jest też możliwość łączenia mieszkań.  Na terenie obiektu zaprojektowano część rekreacyjno- wypoczynkową, m.in.: salę do ćwiczeń, gabinet odnowy biologicznej SPA. 
OPIS STANDARDU DEWELOPERSKIEGO
WYKOŃCZENIA MIESZKANIA : 

Ściany: pustaki ceramiczne, tynk gipsowy jednokrotnie malowany. Sufit: tynk gipsowy jednokrotnie malowany. Podłogi: posadzka cementowa. Stolarka okienna: PCV. Osprzęt elektryczny: gniazda, włączniki, zabezpieczenie, przyłącze 380V w kuchni. Instalacja wodna, kanalizacyjna i grzewcza (w tym grzejniki), wentylacja grawitacyjna. Parapety, instalacja RTV, gniazdo telefoniczne, drzwi wejściowe o podwyższonej wytrzymałości, domofon. Balkon: posadzka z płytek gresowych, mrozoodpornych.
Aktualna oferta i dokumentacja w biurze sprzedaży dewelopera:  
EuroDom Nieruchomości  
ul. Armii Krajowej 11 AB/14 róg ul. Dubois
78-100 Kołobrzeg 
Tel. 94 35 319 62 lub 605 24 34 18 
e-mail: marta@euro-dom.net 
www.euro-dom.net
Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy !
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje podstawowe

Numer oferty:21425

Powiat:kołobrzeski

Gmina:Kołobrzeg

Miasto:Kołobrzeg

Dzielnica:Zachodnia

Cena: od PLN do PLN

Cena za m2: od PLN do PLN

Liczba pięter:4

Polityka prywatności
Designed by Possible