Blog Twitter
- SŁONECZNE WZGÓRZE
Powierzchnia od: 94.12m2 Cena od: 525 000 PLN Cena m2 od: 5 578 PLN
Powierzchnia do: 99.99m2 Cena do: 625 000 PLN Cena m2 do: 6 251 PLN

Agent prowadzący

Robert Małkiewicz

Numer licencji: 578

Tel.: 601 58 23 24

Tel.: +48 94 35 319 63

biuro@euro-dom.net

Kontakt w sprawie oferty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg Robert Małkiewicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

* Pola wymagane

** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg Robert Małkiewicz z siedzibą w Kołobrzeg (78-100) ul. Armii Krajowej 11 AB/14. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).

- SŁONECZNE WZGÓRZE

Kołobrzeg osiedle SŁONECZNE WZGÓRZE to spełnienie Twojego marzenia o własnym bezpiecznym i komfortowym domu w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.
Inwestycja ta zlokalizowana będzie w Kołobrzegu w dzielnicy Janiska, przy ul. Działkowej, w odległości zaledwie 5 minut od centrum miasta, które od wielu lat nazywane jest letnią stolicą Polski.
Na wyjątkowość tego miejsca wpływają nie tylko malownicze widoki i bezpośrednie sąsiedztwo natury, ale jednocześnie doskonała komunikacja z samym miastem, jak również bliska odległość do urokliwych kołobrzeskich plaż.
OFERTA :
Projekt osiedla zakłada docelowo 89 domów w zabudowie szeregowej po 4, 6 lub maksymalnie 7 jednostek mieszkalnych, które realizowane będą etapowo.
Budowa pierwszego etapu realizacji osiedla zakłada budowę 19 domków rozpocznie się wraz z rozpoczęciem II kwartału roku 2017, zaś pierwsze domu oddane zostaną do użytku już na początku roku 2018.
Zaprojektowaliśmy dla Państwa domy wykonane metodą tradycyjną (murowaną) o powierzchni użytkowej ok. 102 m2, II kondygnacyjne, o ciekawej architekturze z dobrze przemyślanym układem pomieszczeń. Wnętrze każdego z nich opracowano z myślą o rodzinach ceniących sobie prywatność w nowoczesnym wydaniu.
STANDARD WYKOŃCZENIA:
Standard deweloperski - do dowolnej aranżacji
Na ternie zaprojektowano także liczne miejsca postojowe oraz garaże. Na wygodę i spokój przyszłych właścicieli wpływ będzie miała idea osiedla zamkniętego, z siecią monitoringu, gdzie wszyscy będą się czuli bezpiecznie, zwłaszcza mali mieszkańcy tego urokliwego miejsca, zaś dwa optymalnie zlokalizowane wjazdy na teren osiedla umożliwią bezkonfliktową komunikację, chociażby podczas prac na kolejnych etapach inwestycji.
Ze szczególną dbałością opracowano zagospodarowanie terenu poprzez zaprojektowanie dróg wewnątrz osiedlowych i podjazdów z kostki brukowej, jak również wybór zieleni osiedlowej, którą tworzyć będą adekwatnie dobrane gatunki krzewów i iglaków.
LOKALIZACJA
Posiadanie wymarzonego domu z dala od miejskiego zgiełku wcale nie musi oznaczać codziennego pokonywanie wielkich odległości, bowiem nasze osiedle znajduje się zaledwie 3 km od centrum nadmorskiego kurortu. Sama zaś nieruchomość znajduje się zaledwie 800 m od drogi krajowej nr 163, a niebawem również obwodnicy Kołobrzegu oraz węzła Kołobrzeg Zachód, obecnie realizowanej drogi ekspresowej S6.
Niewątpliwie dodatkowym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo z przystankiem komunikacji miejskiej, gdzie autobusem linii nr 7 dostać się można bez problemu do miasta, bez konieczności posiadania własnego środka lokomocji.
Sprzedaż i informacje wyłączny partner dewelopera:
EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
ul. Armii Krajowej 11 AB/14 róg ul. Dubois
78-100 Kołobrzeg
Tel. 94 35 319 63
Kom. 601 58 23 24
Email: info@euro-dom.net
www.euro-dom.net
Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy !
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje podstawowe

Numer oferty:21437

Powiat:kołobrzeski

Gmina:Kołobrzeg

Miasto:Kołobrzeg

Dzielnica:Janiska

Cena: od 525 000 PLN do 625 000 PLN

Cena za m2: od 5 578 PLN do 6 251 PLN

Powierzchnia:od 94m² do 94m²

Liczba pokoi:od 4 do 4

Liczba pięter:1

Polityka prywatności
Designed by Possible