200 000 PLN
156 PLN /m2
  • Price 200 000 PLN
  • Total area 1 285 m2
  • Price per m2 156 PLN

Offer description

Działka gruntu z rozpoczętą budową murowanego domu mieszkalnego wielorodzinnego 2-klatkowego w stanie surowym otwartym, położona ok. 17km od Kołobrzegu, w pobliżu rzeki Dębosznicy.
Działka zlokalizowana m.in. w sąsiedztwie wiejskich zabudowań mieszkalnych i gospodarczych oraz terenów upraw rolnych.
Media: energia elektryczna, sieć wodociagowa, gaz w pobliżu - podłączenie mediów wg uzgodnień branżowych, kanalizacji - brak.
Termin wydania nieruchomości: w dniu aktu notarialnego, po zapłacie całości ceny.
Uwaga: istnieje możliwość nabycia za odrębną cenę sąsiedniej działki, stanowiącej zurbanizowane tereny niezabudowane i grunty orne.

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnić się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.
Uzbrojenie: energia elektryczna, sieć wodociagowa, gaz w pobliżu - podłączenie mediów wg uzgodnień branżowych, kanalizacji - brak.


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różniċ się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy !
Sent from IMO for real estate brokers. View more

Information

Offer number8266
Transaction typeSale
Price200 000 PLN
Total area1 285 m2
Price per m2156 PLN / m2
Plot typeconstruction
Marketsecondary
Ownership formmortgages
Number of phone lines.0

Location