Działka budowlana w Ustr. Morski 950 m od morza Sale

kołobrzeski, Ustronie Morskie
220 000 PLN
377 PLN /m2
Calculate the installment
  • Price 220 000 PLN
  • Total area 583 m2
  • Price per m2 377 PLN

Offer description

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 583 mkw położona w Ustroniu Morskim przy ul. Bogusława IVX (210 m w kierunku wschodnim od skrzyżowania ulicy Słonecznej i Bogusława XiV). Na chwilę obecną brak najbliższej zabudowy w promieniu 200 metrów, teren pusty, niezagospodarowany. Cisza, spokój i duża ilość przestrzeni.

Gmina Ustronie Morskie w 2023 roku przystępuje do realizacji wykonania drogi asfaltowej, oraz chodników i oświetlenia wzdłuż ulicy Bogusława IVX, co znacznie poprawie funkcjonalność i atrakcyjność tej okolicy.

W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę usług turystycznych z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Maksymalna wysokość budynków to 4 kondygnacje z ostatnią w poddaszu użytkowym, maksymalna powierzchnia zabudowy wynosi 40%.

Działka nieuzbrojona, dojazd drogą gminną asfaltową a następnie drogą szutrową i polną (gaz, prąd, woda i kanalizacja gminna znajdują się w ulicy Bogusława XIV w odległości 210 m). Teren lekko pochylony, pofałdowany, nieogrodzony. Teren położony około 6 m npm, z różnicą wzniesień około 60 cm. Wraz z działką należy dokonać kupna działu w drogach dojazdowych tj. m.in. w działce gruntu nr 448/8 - cena udziału wliczona jest w cenę działki.
Pełna forma własności, księga wieczysta jest, obciążeń brak.

Zapraszamy do kontaktu i na prezentację nieruchomości.


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różniċ się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy !
Sent from IMO for real estate brokers. View more

Information

Offer number23993
Transaction typeSale
Price220 000 PLN
Total area583 m2
Price per m2377 PLN / m2
Purposesingle-family buildings
Plot typeconstruction
Width13.5
Length43
Fence typeno
Road typedirt road
Storeys4
Covered area0
Ownership formownership
Length12
Electricityno
Water supplyno
Gasno
Sewerageno

Additional information

  • Extract from the development plan

Location