Działka budowlana, osiedla Vilpark Sale

kołobrzeski, Kołobrzeg, Charzyno
130 000 PLN
258 PLN /m2
Calculate the installment
  • Price 130 000 PLN
  • Total area 504 m2
  • Price per m2 258 PLN

Offer description

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 504m2, urokliwie położona w sąsiedztwie lasu, na nowo powstającym osiedlu VILPARK - zaledwie 8 km od Kołobrzegu, na obrzeżach miejscowości Charzyno.
Działka z projektem domu i pozwoleniem na budowę.
VILPARK to inwestycja usytuowana w pobliżu jednego z najprężniej rozwijających się kurortów nadmorskich- Kołobrzegu, w sąsiedztwie urokliwego lasu .
Ze względu na bardzo dobre położenie i szybki dojazd do Kołobrzegu, a także coraz bardziej niespotykaną już dla tego typu działek bliską odległość od morza teren ten jest bardzo obiecujący pod względem inwestycyjnym.
Sprzedaż dotyczy działki gdzie pozwolenie na budowę jest w trakcie realizacji.
Działka posiada bezpośredni dostęp do pełnego uzbrojenia, w drodze przy posesji. Droga to współwłasność w ułamkowej części-dojazd do posesji odbywa się wydzielonymi drogami wewnętrznymi a kupujący wraz z zakupem działki nabywa udział we współwłasności tych dróg.
Dojazd bardzo dobry - drogą powiatową na trasie Kołobrzeg-Szczecin (8-10 minut do Kołobrzegu).
Atuty osiedla to przede wszystkim: lokalizacja, urokliwe położenie , nowo wybudowana ścieżka rowerowa do Kołobrzegu oraz dogodny dojazd do trasy szybkiego ruchu S6/S11.
Teren osiedla od północnego wschodu graniczy z linią lasu a od północnego zachodu z drogą Szczecin Kołobrzeg i jest od niej oddalony ok. 200 m.
Na terenie między drogą a osiedlem przewidziana jest w przyszłości budowa sklepu spożywczego z punktami usługowymi. Na osiedlu można wybudować dom według swojego projektu lub wykorzystać projekt domu, który został stworzony specjalnie z myślą o tym osiedlu.
Vilpark to osiedle powstające z myślą o tych, którzy chcą zamieszkać poza Kołobrzegiem, a jednocześnie blisko niego.
Dla tych, którzy chcą uwolnić się od zgiełku miasta i zrelaksować się we własnym domu pod lasem i w bliskiej odległości od morza.

Serdecznie polecam.


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różniċ się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy !
Sent from IMO for real estate brokers. View more

Information

Offer number23965
Transaction typeSale
Price130 000 PLN
Total area504 m2
Price per m2258 PLN / m2
Purposesingle-family buildings
Plot typeconstruction
Width24
Length21
Fence typeno
Road typeasphalt
Ownership formownership
Electricityyes
Water supplyin road
Gasin road
Seweragecity
Development conditionZabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
Położenie i wygląd działkiteren płaski

Location