Dochodowa inwestycja w Ustroniu Morskim. Sale

kołobrzeski, Ustronie Morskie
2 490 000 PLN
4 882 PLN /m2
  • Price 2 490 000 PLN
  • Total area 510 m2
  • Price per m2 4 882 PLN
  • Rooms 17
  • Year built 2021

Offer description

Na sprzedaż atrakcyjna i dochodowa inwestycja znajdująca się w Ustroniu Morskim w odległości niespełna 1000 metrów od plaży w centralnej części miejscowości.

Nieruchomość to nowo wybudowany obiekt o powierzchni użytkowej 510 mkw składający się z 16 pokoi w własnymi łazienkami, każdy o powierzchni około 22 mkw oraz jeden apartament o powierzchni 44 mkw, który może stanowić również mieszkanie dla właściciela. Każdy z nich ma własny duży balkon lub taras. Dodatkowo w obiekcie znajduje się wspólna kuchnia oraz duży taras zlokalizowany na dachu budynku z którego rozpościera się piękny widok na morze.

Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej (pustak silka + ocieplenie styropianem 20 cm, dach płaski), trzykondygnacyjny (parter + dwa piętra). Istnieje możliwość wykonania kolejnej, czwartej kondygnacji jako poddasze użytkowe gdzie można zaplanować od 4 do 6 samodzielnych pokoi/apartamentów. Woda i kanalizacja gminna, ogrzewanie ze wspólnej kotłowni gazowej. Część pokoi może być wynajmowana i generować stały dochód niemalże od zaraz.

Obecnie nieruchomość jest częściowo wykończona. Parter oraz 1 piętro są w pełni wykończone i umeblowane, gotowe do wynajmu. Natomiast 2 piętro jest w stanie deweloperskim, tzn. są ułożone wszystkie instalacje, ogrzewanie i posadzki, brak tylko tynków.

Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 800 mkw gdzie we frontowej części znajduje się dużo miejsca na wykonanie parkingu. Działka ogrodzona z trzech stron.

Bardzo dobry dojazd do nieruchomości drogą asfaltową gminną, wraz chodnikami i oświetleniem. Wzdłuż działki znajduje się również duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Formalnie nieruchomość wybudowana jest jako dom mieszkalny z pokojami na wynajem. Istnieje również możliwość zmiany przeznaczenia obiektu, wyodrębnienia samodzielnych lokali i sprzedaży ich jako apartamenty.

Grunt pełna własność. Wydanie nieruchomości bezpośrednio po zapłacie całej ceny.
Sprzedaż przez osobę fizyczną (bez vatu).

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różniċ się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy !
Sent from IMO for real estate brokers. View more

Information

Offer number23884
Transaction typeSale
Price2 490 000 PLN
Total area510 m2
Price per m24 882 PLN / m2
Rooms17
Plot area m2800
Year built2021
House conditionfinished
Finishing standardvery good
Marketsecondary
Width22
Length36
Roof typeflat
Building typestandalone
Technologybrick
Building materialsilicate
Road typeasphalt
Fence typegrate
Usable area510
Facadeplaster
Building area200
Storeys2
Ownership formownership
Number of bedrooms17
WindowsPCV
Flooringterracotta
Wallstynk gipsowy
Number of phone lines.1
Internet connectionother
Balcony typelarge
Garagestandalone
Heatingcentral heating from own heating room
Seweragecity
Gasyes
Water supplycity
Electricityyes
Available from2023-01-30 00:00:00

Additional information

  • Furniture
  • Burglar-proof doors/windows

Location