Działka budowlana .Pozwolenie na budowę+projekt! Sale

kołobrzeski, Siemyśl, Charzyno
160 000 PLN
133 PLN /m2
  • Price 160 000 PLN
  • Total area 1 207 m2
  • Price per m2 133 PLN

Offer description

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o powierzchni 1207m2 położona w Charzynie, gmina Siemyśl. Sprzedaż dotyczy działki wraz z wydanym pozwoleniem na budowę oraz projektem budowlanym domu jednorodzinnego firmy Archon- "DOM W ZŁOTNICACH". Działka ma regularny kształt prostokąta o przybliżonych wymiarach 23 m x 51m. Posiada dostęp do drogi publicznej. Na terenie na którym zlokalizowana jest działka nie obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego
W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka posiada oznaczenie: wielofunkcyjne tereny istniejącej zabudowy osadniczej; użytki orne z rozproszoną zabudową siedliskową. Zgodnie z wydaną decyzją o warunkach zabudowy teren nie wymaga uzyskania zgody na zmianę przeznaczenia gruntów ornych na cele nierolnicze.

LOKALIZACJA : Charzyno to niewielka miejscowość malowniczo położona w otoczeniu lasu, ok. 11 km od Kołobrzegu , z którym jest bardzo dobrze skomunikowana, dojazd zajmuje kilkanaście minut samochodem. Działka położona jest nieopodal centrum Charzyna, w bliskim sąsiedztwie mieści się szkoła, sklepy, kościół. Z jednej strony położona jest w otoczeniu domków jednorodzinnych , a po drugiej stronie znajdują się tereny zielone . Oznaczenie gruntu to użytki rolne -grunty orne, działka położona jest przy drodze wewnętrznej z dostępem do drogi publicznej.

UKSZTAŁTOWANIE : teren płaski, bez nasadzeń, ogrodzenia brak,

UZBROJENIE : kanalizacja, przyłącze wody - w drodze przy ul. Szkolnej; gaz, energia elektryczna, linia telekomunikacyjna - w drodze przy granicy działki. W aktualnym projekcie budowlanym zaopatrzenie budynku w wodę zaprojektowano ze studni głębinowej, a odprowadzenie ścieków do zbiornika bezodpływowego, przez studzienki kanalizacyjne rewizyjno-połączeniowe.

WARUNKI GRUNTOWE : stabilne, grunt suchy.

OTOCZENIE : budynki mieszkalne jednorodzinne wolnostojące, las, szkoła, kościół, sklepy, boisko oraz tereny zielone.

DROGA DOJAZDOWA : z drogi gminnej asfaltowej od ul. Szkolnej lub z drogi gminnej asfaltowej od ul. Świerkowej w drogę wewnętrzną , również gminną utwardzoną

STAN PRAWNY : własność, księga wieczysta nieruchomości czysta, bez wpisów ograniczających lub obciążających prawo własności

WYDANIE NIERUCHOMOŚCI : w dniu sprzedaży -po zapłacie całej ceny

Świetna oferta do zamieszkania w cichym i spokojnym miejscu lub jako lokata kapitału.
Pełna dokumentacja nieruchomości, decyzja o warunkach zabudowy ,pozwolenie na budowę, projekt budowlany oraz projekt architektoniczny- do wglądu w biurze.

Zapraszam na prezentację nieruchomości


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różniċ się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy !
Sent from IMO for real estate brokers. View more

Information

Offer number23880
Transaction typeSale
Price160 000 PLN
Total area1 207 m2
Price per m2133 PLN / m2
Purposesingle-family buildings
Plot typeconstruction
Width51
Length23
Fence typeno
Road typeother
Covered area12
Ownership formownership
Length9
Electricityto 100m
Water supplyabove 100m
Gasto 100m
Sewerageseptic tank
Construction permittak
Development conditiontak
Położenie i wygląd działkiteren płaski

Location