2 900 000 PLN
967 PLN /m2
Calculate the installment
  • Price 2 900 000 PLN
  • Total area 3 000 m2
  • Price per m2 967 PLN

Offer description

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3000 mkw położona w Ustroniu Morskim przy ul. Osiedlowej w odległości zaledwie 800 metrów od morza. Na działce jest już przyłącze wodno-kanalizacyjne przewidujące obsługę ponad 60 apartamentów, wydane są również warunki przyłącza energetycznego oraz gazu!
Wykonano również koncepcję zabudowy dla terenu w pięciu wariantach. W zależności od koncepcji można wybudować aż 66 apartamentów z garażami lub miejscami parkingowymi, budowę można prowadzić jako jeden, dwa lub nawet trzy oddzielne budynki.

W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę usług turystycznych z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Maksymalna wysokość budynków to 4 kondygnacje z ostatnią w poddaszu użytkowym, maksymalna powierzchnia zabudowy wynosi 40%.


Gmina Ustronie Morskie w 2022 roku przeprowadziła modernizację drogi Osiedlowej wraz z wykonaniem nowej drogi asfaltowej, pełnym uzbrojeniem w media, chodnikiem i oświetleniem.

Jest to jedna z niewielu działek w tak dobrej lokalizacji na której można postawić budynki mieszkalno-usługowe, domki letniskowe lub pensjonat i posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Idealna nieruchomość pod inwestycję.
Zapraszamy do kontaktu.


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różniċ się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy !
Sent from IMO for real estate brokers. View more

Information

Offer number23817
Transaction typeSale
Price2 900 000 PLN
Total area3 000 m2
Price per m2967 PLN / m2
Purposemulti family buildings
Plot typeconstruction
Width27
Length96
Fence typeno
Road typeasphalt
Storeys4
Covered area40
Ownership formownership
Length18
Electricityyes
Water supplycity
Gassupplemental
Seweragecity
Położenie i wygląd działkiteren płaski

Additional information

  • Extract from the development plan

Location