Apartament for sale Sale

kołobrzeski, Kołobrzeg, Grzybowo
625 000 PLN
11 221 PLN /m2
 • Price 625 000 PLN
 • Total area 55,70 m2
 • Price per m2 11 221 PLN
 • Rooms 2
 • Floor 2/3
 • Year built 2004

Offer description

Wyjątkowo atrakcyjne dwu pokojowe mieszkanie apartamentowo - wczasowe, wyposażone i umeblowane.
Bardzo ładny, zadbany apartament o dobrym standardzie wykończenia, położony na cichym, spokojnym i przede wszystkim bezpiecznym Osiedlu Bałtyk w Grzybowie.
Osiedle Bałtyk to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych oraz budynków mieszkalnych, położonych zaledwie 800 m od plaży. Wybrzeże w tym miejscu uznawane jest za jeden z najczystszych odcinków polskiej linii brzegowej zarówno pod względem plaż jak i przejrzystości wody morskiej. Morze Bałtyckie w okolicach Grzybowa tworzy akwen zwany Zatoką Grzybowską: ma ona około 7 km długości, a głębokość wcięcia w ląd wynosi 800m. Ta nieregularność linii brzegowej sprawia, że woda jest tu cieplejsza niż w Kołobrzegu. Grzybowo, podobnie jak cały pas nadmorski gminy Kołobrzeg, leży w Strefie Chronionego Krajobrazu, obowiązują tu zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej.
Osiedle Bałtyk zajmuje obszar ponad 7 hektarów nadmorskiego terenu, gdzie znajdziecie Państwo przemyślany, funkcjonalny i estetyczny układ zabudowy, zapewniający wysoki standard życia i wypoczynku: teren jest ogrodzony i monitorowany przez całą dobę, niska zabudowa, w pełni zagospodarowany teren - trawniki, drzewa i krzewy, drogi wewnętrzne, parkingi i chodniki oświetlone nocą, infrastruktura rekreacyjna: plac zabaw dla dzieci, kort tenisowy, boisko, ogólnodostępny grill.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
- bliskość morza
- zamknięte, strzeżone osiedle
- bardzo dobry standard
- atrakcyjna cena
- miejsca postojowe na terenie osiedla
- możliwość czerpania dochodów z wynajmu

Apartament o pow. 55,7 m2 znajduje się na drugim piętrze w budynku bez windy. Rok budowy 2004.

Mieszkanie jest przestronne, widne i słoneczne. Posiada bardzo dobry układ funkcjonalny pomieszczeń z ekspozycją okien na stronę południową .
W skład mieszkania wchodzi przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój , łazienka z Wc o łącznej powierzchni 52,6 m2 oraz komórka lokatorska o powierzchni 3,1 m2.

Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej wynosi ok. 353 zł wraz z zaliczką na ogrzewanie, wodę, f. remontowy, utrzymanie części wspólnych, odpady + 144,65zł dodatkowy koszt utrzymania części rekreacyjnych i wspólnych osiedla.

Ogrzewanie i ciepła woda - z kotłowni gazowej dla budynku ( liczniki na klatce schodowej). Lokal mieszkalny stanowi odrębną nieruchomość z udziałem w działce gruntu. Instalacje - alarmowa , telefoniczna, internetowa, TV kablowa, domofonowa. Mieszkanie bez instalacji gazowej.
Wydanie nieruchomości - do razu, po zapłacie całej ceny sprzedaży. Stan prawny- własność.

Szczerze polecam i zachęcam do oględzin nieruchomości - klucze w biurze/ oferta na wyłączność


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różniċ się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy !
Sent from IMO for real estate brokers. View more

Information

Offer number23788
Transaction typeSale
Price625 000 PLN
Total area55.7 m2
Price per m211 221 PLN / m2
Rooms2
Floor2/3
Rent353
Year built2004
Commercial conditionvery good
Finishing standardvery good
Buiiding typeresidential
Marketsecondary
Staircaseclean
Building materialsilicate
Ownership formownership
Number of bedrooms1
Audibilityquiet
Kitchenkitchenette
Bathroomwith wc
WindowsPCV
Flooringpanels
Wallssliding surface
Internet connectioncable
Balcony typeloggia
Parking typeguarded parking
Heatingcentral - city

Additional information

 • Internet
 • Basement
 • Furniture
 • Closed area
 • Intercom
 • Security

Location