275 000 PLN
100 PLN /m2
Calculate the installment
  • Price 275 000 PLN
  • Total area 2 751 m2
  • Price per m2 100 PLN

Offer description

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 2751 m2, numer działki 105/2 położona w miejscowości Stary Borek w gminie Kołobrzeg , w odległości ok. 10 km od Kołobrzegu , 4 km od morza. Ogromnym atutem działki jest otaczająca nas cisza i spokój a duża ilość przestrzeni i zieleni pozwala nam odetchnąć od miejskiego i wakacyjnego zgiełku miasta. W pobliżu znajduje się piękny las, ścieżki rowerowe, jezioro Resko Przymorskie oraz piękne i piaszczyste plaże w pobliskim Grzybowie.
Dojazd do działki wjazd na drogę wewnętrzną z drogi gminnej.
Działka w aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem C9b MN/U oraz 07KDD przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą z usługami . Zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, garaż wbudowany, wolnostojący lub połączony z budynkiem gospodarczym. Budynek usług i zabudowa gospodarczo- garażowa w tylnej części działki. Dopuszcza się lokalizację budynku usługowego jako wolnostojącego w głębi działki lub dobudowanego do budynku mieszkalnego o powierzchni zabudowy do 200 m2.
Budynek mieszkalny dwukondygnacyjny (druga kondygnacja w stromym dachu) o wysokości do 9 m. Dla budynku usługowego jedna kondygnacja i wysokość do 5 m.
Maksymalna powierzchnia zabudowy wynosi 25%, wysokość zabudowy 9 m, powierzchnia biologicznie czynna 60%.
W odległości około 80 m przebiegają media tj. energia elektryczna, woda i kanalizacja. Nitka gazu znajduje się w odległości około 180 m. Teren działki płaski , bez nasadzeń , nieogrodzony. Przybliżone wymiary działki - 40 m x 60 m .
Najbliższe sąsiedztwo stanowią nieliczne nowe domy jednorodzinne oraz otwarte tereny łąk, pól oraz las.
Przy działce przebiegają media tj. energia elektryczna i woda, kanalizacja. Nitka gazu znajduje się w odległości około 200m. Księga wieczysta jest, obciążeń brak, pełna własność.


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różniċ się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy !
Sent from IMO for real estate brokers. View more

Information

Offer number23718
Transaction typeSale
Price275 000 PLN
Total area2 751 m2
Price per m2100 PLN / m2
Purposesingle-family buildings
Plot typeconstruction
Width40
Length60
Fence typeno
Road typeother
Covered area25
Storeys2
Ownership formownership
Length9
Seweragecity
Gasabove 100m
Water supplyto 100m
Electricityto 100m
Neighborhoodlas, jezioro, morze
Położenie i wygląd działkiteren płaski

Additional information

  • Extract from the development plan

Location