EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg – Profesjonalna obsługa, bezpieczeństwo transakcji. Sprzedaż mieszkań w Kołobrzegu, wynajem mieszkań w Kołobrzegu - EuroDom Nieruchomości

Zgłoś ofertę Czego szukasz? Rynek pierwotny Wyszukaj

Chcesz być powiadamiany
o nowych ofertach – podaj swój e-mail

Zapisz

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty:21523

Powiat:kołobrzeski

Gmina:Kołobrzeg

Miejscowość:Kołobrzeg

Dzielnica:Bocianie Gniazdo

Ulica:Ogrodowa

Cena: 380 000,00 PLN

Cena za m²: 7 733,00 PLN

Informacje:

Powierzchnia: 49,14 m²

Liczba pokoi:2

Piętro:0

Liczba pięter:3

Rok budowy:2009

Winda: Tak

Meble: Tak

Balkon:ogródek

Ogrzewanie:CO. z własnej kotłowni

Wykończenie:bardzo dobry

Opis oferty:


Mieszkanie 2-pokojowe z prawem do wyłącznego korzystania z przydomowego ogródka, zlokalizowane na osiedlu mieszkaniowym Bocianie Gniazdo w sąsiedztwie m.in. centrum handlowego. Atutem lokalizacji jest dogodne dojście do morza - ok. 1300m. Cały teren osiedla jest oświetlony i ogrodzony. Dostęp do ogólnodostępnych dla mieszkańców osiedla miejsc parkingowych możliwy jest poprzez szlaban otwierany za pomocą pilota. Na terenie osiedla jest również wydzielony plac zabaw dla dzieci.
Przedmiotowe mieszkanie posiada przewagę zachodniej ekspozycji okien i ogródka. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia:
- pokój z aneksem kuchennym i korytarzem - posiada drzwi balkonowe - PVC z roletami zewnętrznymi, stanowiące bezpośrednie wyjście do przydomowego ogródka;
- pokój - pełniący funkcję sypialni, również posiada drzwi balkonowe - PVC z roletami zewnętrznymi, umożliwiające wyjście do przydomowego ogródka;
- łazienka z wc - wykończona płytkami ceramicznymi, wyposażona w przybory sanitarne: natrysk z wpustem podłogowym, umywalkę ceramiczną i ustęp podwieszany.
W pokojach podłogę stanowią panele, natomiast w łazience z wc i w obrębie aneksu kuchennego z korytarzem położono płytki ceramiczne.
Ponadto każdocześni właściciele mieszkania posiadać będą prawo do wyłącznego posiadania i korzystania z ogródka zielonego o powierzchni 38,22m2 przylegającego na całej szerokości do mieszkania; na części ogródka został wydzielony taras wypoczynkowy.
Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska o powierzchni 2,52m2, usytuowana na kondygnacji podziemnej budynku.
Podana cena ofertowa obejmuje umeblowanie i wyposażenie aktualnie znajdujące się w lokalu mieszkalnym - z wyłączeniem rzeczy osobistych.
Opłaty: czynsz lokalu ok. 330 zł/m-c + opłaty za media wg rachunków i rozliczeń wspólnoty mieszkaniowej + pozostałe opłaty.
Forma własności: mieszkanie z księgą wieczystą - odrębna własność lokalu mieszkalnego z ułamkową częścią prawa użytkowania wieczystego gruntu.
Termin wydania: lipiec 2018, po zapłacie całości ceny.
Uwaga: powierzchnia lokalu mieszkalnego z komórką lokatorską wynosi łącznie 51,66m2.

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy !

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Kontakt:

Robert Małkiewicz

Agent prowadzący:
Robert Małkiewicz

Dane kontaktowe agenta - Ikona telefonu

Tel. kom.: 601 58 23 24

Tel.: 94-35 319 63

E-mail: info@euro-dom.net

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: 578

Napisz do nas:

Liczba wyświetleń: 51

Imię*:

Treść wiadomości:

Nazwisko*:

E-mail**:

Telefon**:

* Pola wymagane

** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) wypełniając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wykorzystywanie ich tylko do wewnętrznych celów statystycznych i marketingowych. Jednocześnie masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia.

Wyślij